Brain Test 2 ”Banu’nun Kötü Adamlardan Kaçmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan Banu’nun kötü adamlardan kaçmasına yardım et sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosundaki 13. seviye olan Banu’nun kötü adamlardan kaçmasına yardım et sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Banu’nun kötü adamlardan kaçmasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 13: Banu’nun Kötü Adamlardan Kaçmasına Yardım Et

Oyunda bir önceki seviyede el frenini çekerek mükemmel bir şekilde kötü adamlardan kurtulduğumuzu sanmıştık ancak tam da öyle değilmiş. Kötü adamlar Banu’nun peşini bırakmıyor. Şimdi onlardan kalıcı olarak kurtulmanın zamanı.

Sorunun Doğru Cevabı: Taşı Hareket Ettir

Evet, sağ tarafta bulunan ağacın dalını alın ve taşın olduğu yerdeki tümseği kazın. Taş tam Banu’nun olduğu doğru yere gelirken de Banu’yu yukarı doğru atarak zıplamasını sağlayın. Bu sayede Banu kötü adamlardan kurtulmuş olacak.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Belirli bir cevabını vermek oldukça zor. Bu nedenle sorulara mantıklı cevap vermek yerine belli başlı kalıplaşmış yöntemlerle sorulara cevap vermek daha mantıklı olabilir. Bunlardan ilki telefonu her soruda sallamak bir diğeri ise sorularda hareket eden bütün nesnelere dikkat etmek. Bu cevaplar sizi muhtemelen yarı yarıya da olsa doğru çözüme ulaşmanızı kolaylaştıracak. Şimdi bu tüyoları kullanarak 14. seviyeye geçme zamanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: