Brain Test 2 “Merve’nin Mert’i Yenmesini Sağla” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan Merve’nin Mert’i yenmesini sağla sorusunun cevabı nedir, Merve’nin Mert’i yenmesini sağla sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Merve’nin Mert’i yenmesini sağla” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 2 Seviye 7 (Bizim Aile): Merve’nin Mert’i Yenmesini Sağla 

Oyunda sorulan sorular arasında en kolay sorulardan biri de bu seviye. Özellikle Bizim Aile senaryosunda sorulan en kolay sorulardan olan Merve’nin Mert’i yenmesini sağla sorusunda Merve ve Mert arasında bir tane yapboz bulunuyor. Buna göre bir şekilde cevabı bulmamız lazım. 

Sorunun Doğru Cevabı: Kırmızı Kaldır Moru Alta Çek

Evet, ilk başta kırmızı parçayı yukarı doğru kaldırın daha sonra da aynı anda mor parçayı aşağı doğru indirin. Bu sayede sorunun doğru cevabına ulaşabilirsiniz. Soruların cevapları işte bu kadar basit ve kolay. Siz de aşağıdaki bölümden bakarak soruların nasıl çözüldüğünü öğrenebilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorulara ilk başta doğru yaklaşmanız gerekecek. Doğru okuyup doğru anlamak çok önemli. Bunun için soruların altındaki anlamları iyi anlayın. Sorularda ekrandaki nesnelere iyi bakın ve hareketli nesnelere dikkat edin. Telefonu sallayarak da bazı soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.