Brain Test 2 ”Behzat Adamı Yakalamalı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan behzat adamı yakalamalı sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat senaryosundaki 9. seviyede sorulan behzat adamı yakalamalı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”behzat adamı yakalamalı” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Buğday Bitkisi Nasıl Filizlenir ve Büyür?

Brain Test 2 Seviye 9: Behzat Adamı Yakalamalı

Oyunda sorulan seviyeler arasında kolay olan bazı sorulardan biri olan bu seviyede ekrana dikkatli baktığınız zaman sorunun doğru cevabına ulaşabileceksiniz. Şimdi ekrana baktığımız zaman Dedektif Behzat’ın daha önce bulduğu suçluyu şimdi yakalamamız lazım. Yolun ortasından koşan bu kişiyi yakalamamız için bir şeyler yapmamız lazım.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Tüm İneklere Yetecek Kadar Ot Yok” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Düğmeye Bas

Evet, tam olarak suçlunun arabanın karşısında olmasına yakın olduğu bir anda kırmızı ışığın olduğu yerde bir kablonun kutusu var. Kutuyu açın ve yeşil ışığı açın ve bu sayede suçluya arabayla çarparak onu durdurun. Bu sayede soruya doğru cevap vererek bir sonraki bölüm olan 10. seviyeye geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 256. Seviye “Şehri Kurtar” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyundaki soruların doğru cevapları için evvela yapmanız gereken soruları doğru okuyup iyi anlamak ardından da ekranda yer alan nesnelerden hareketli olanları takip etmeniz gerekecek. Daha sonra da telefonu her ihtimale karşı bir kez sallayın. Bu sayede belki sorulara doğru cevap vermiş ve doğrudan bölümü geçmiş olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi