Brain Test 2 ”Uçağa Binmeleri İçin Kılık Değiştirmeleri Gerekli” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan uçağa binmeleri için kılık değiştirmeleri gerekli sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunda sorulan uçağa binmeleri için kılık değiştirmeleri gerekli sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”uçağa binmeleri için kılık değiştirmeleri gerekli” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Buzdolabı Neden Buz Yapar?

Brain Test 2 Seviye 11: Uçağa Binmeleri İçin Kılık Değiştirmeleri Gerekli

Oyunda sorular giderek zorlaşıyor. Bin önceki iki soru gerçek anlamda zorlayıcı idi. Nitekim bu soru da diğerleir gibi oldukça zor ve çözümü açısından kafa karıştırıcı. Bu bakımdan sorunun doğru cevabını kavramak biraz zaman alabilir. Bakalım bu zor ve kafa karıştırıcı sorunun doğru cevabı neymiş?

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 6. Seviye “Kartı Tahmin Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı

İlk olarak Solda duran mavi bavulun içini açın. İçindeki önlüğü kediye giydirin. Daha sonra temizlikçi kadının önünde duran su kovasını alıp memurun önüne doğru dökün ve böylece kaymasını sağlayın. Daha sonra ise fareyi şapkalı yolcunun ayağına doğru sürükleyin ve başındaki şapkayı alıp kedinin başına takın. Bu sayede sorunun doğru cevabına ulaşacak ve bir sonraki bölüme geçeceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Bowling Oynamak İstiyorlar ama Top Yok” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Soruların doğru cevabını anlamak için belirli bir yöntem yok. İlkin her şeye dikkat edin, daha sonra ekrnadaki harektlü bütün nesnelere odaklanın ve son olarak da telefonu bir kez sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara