Gündelik Hayat

Brain Test Hadi Her Şeyi Yakalım Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test, son zamanların en çok oynanan zeka soruları arasında yer alıyor. Bu oyunla ilgili olarak pek çok soru soruluyor. Oyuncular da bu soruların cevaplarını Google başta olmak üzere arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyunuyla ilgili olarak çeşitli sorulardan sizlerle söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Brain Test” oyununda sorulan ”hadi her şeyi yakalım” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test – Hadi Her Şeyi Yakalım

Oyunun henüz ikinci seviyesi olan Hadi Her Şeyi Yakalım bölümü, Brain Test’te sorulan diğer sorular gibi oldukça yanıltıcı bir cevaba sahip. Bu sorunun cevabı da yine sorunun içerisinde gizli. Oyunculardan ekranda gördükleri eşyaları yakmaları değil başka bir şeyi yakmaları isteniyor. Peki sorunun doğru cevabı ne?

Sorunun doğru cevabı: ”Her Şey”i Yakmak

Soruda ”hadi her şeyi yakalım” ibaresinde de geçtiği üzere cevap olarak soruda geçen ”her şey” kelimesinin yakılması isteniyor. Duvarda asılı duran meşale ve ayıdan farklı olarak koltukları ve battaniyeleri yaksanız ve uzun süre bekleseniz dahi doğru cevabı vermiş olmayacaksınız.

Bu nedenle doğru cevap soruda sorulan her şey kelimesinin yakmak olacak. Böylece 3. seviyeye geçmiş olacaksınız.

Brain Test’te Sorular Nasıl Çözülür?

Oyunda en çok başvurulan yöntemlerden biri de bu sözünü ettiğimiz kelime oyunlarıdır. Oyunu hazırlayan ekip, özellikle bu kelime oyunları ile oyuncuları hayli zorluyor. Bu yüzden ilk önce soruda verilen cümleyi iyi okumak gerekiyor.

Daha sonra bazı sorular, ekranı sallayarak, sağa sola çevirerek ya da yan veya ters çevirerek çözülebiliyor. Bu nedenle telefonu sabit tutmayın.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi