Brain Test 2 ”Uçağın Şu Tehlikeli Türbülanstan Geçmesine Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan uçağın şu tehlikeli türbülanstan geçmesine yardım et sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 12. seviyesinde sorulan uçağın şu tehlikeli türbülanstan geçmesine yardım et sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 oyununda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca şu tehlikeli türbülanstan geçmesine yardım et sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  İlk Ayın Kirası Neden Peşin?

Brain Test 2 Seviye 12: Uçağın Şu Tehlikeli Türbülanstan Geçmesine Yardım Et

Oyunda sorulan sorular arasında özellikle Miskin’in serüvenini ele aldığımız zaman nispeten daha kolay bir soru. Öncelikle sürekli irtifa kaybeden bir uçak görüyoruz. Geri sayım bitmeden bir şekilde uçağın yere çakılmasını engellemek zorundayız. Gelin hep beraber bitirelim şu işi.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 216. Seviye “Zıplamayı Bırak Artık Zıpzıp Ayşe Yeter Ama” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Telefonu Dik Hale Getirin

Evet, ilk başta yapmanız gereken telefonu dik hale getirmek ancak bu sefer dikkat etmeniz gereken yer uçağın uzaya çıkmasına da engel olmak. Bu sayede uçağı tam ortada 10 saniye kadar tuttuğunu zaman soruya doğru cevap vermiş olacak ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

İlginizi Çekebilir:  Arkadaşlık Sohbet Odaları ile Tanışın

Bütün sorular için net ve tek bir cevap yok. Bunun için her soru için farklı senaryolar ve farklı çözümler üretmek gerekiyor. Sorularda her şeyden önce bütün detaylar önemli ayrıca hareket eden nesnelere ayrıca dikkat edin ve son olarak telefonu sallamak, yan çevirmek ya da sağa sola döndürmek de bir çözüm olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara