Brain Test 2 “Miskin Kıza İlk Görüşte Vuruldu Kızın Kalbini Kazanması İçin Ona Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan miskin kıza ilk görüşte vuruldu sorusunun cevabı nedir, Brian Test 2 adlı oyunun Miskin’in Serüveni adlı senaryosundaki 10. seviyede sorulan ”miskin kıza ilk görüşte vuruldu kızın kalbini kazanması için ona yardım et” sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”miskin kıza ilk görüşte vuruldu kızın kalbini kazanması için yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 10: Miskin Kıza İlk Görüşte Vuruldu Kızın Kalbini Kazanması İçin Ona Yardım Et

Oyunda sorulan sorular arasında en zor seviyelerden biri belki en zoru bu. Hiç aklınıza gelmeyecek kadar zor bir cevabı olan bu seviyenin doğru cevabını bulmak için aklınızın sınırlarını da zorlamanız gerekecek. Ekrana baktığını zaman cevap her ne kadar basit gözükse de ikinci hamleyi tahmin etmek hiç o kadar kolay değil.

Sorunun Doğru Cevabı: Fare Bankın Zayıf Ayağını Kemirecek – Köpeğin Kafesini Aç

İlk başta görevlinin belinde bulunan anahtarı alın ve köpeğin içinde bulunduğu kafesin kapısını açın. Beyaz kedinin etrafındaki kediler uzaklaşacak. Daha sonra da fareyi arkada duran bankın yanına, zayıf duran bacağının olduğu yere doğru götürüp farenin bacağı kemirmesini sağlayın. Kitap okuyan kişinin elindeki çikolatayı beyaz kediye doğru sürükleyin.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bu soru özelinde konuşursak oyunda her detaya önem vermeniz gerekecek. Öte yandan soruda hareket eden bütün nesnelere de dikkatli bakmanız lazım. Bazen hareketli nesneler sizi yanıltsa da siz yine de hareketli nesnelerden bir ipucu çıkarmaya çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle