Brain Test 2 ”Uçuşu Onlar İçin Biraz Daha Konforlu Hale Getirebilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan uçuşu onlar için biraz daha konforlu hale getirebilir misin sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyununun Miskin’in Serüveni adlı senaryosundaki 13. seviye olan uçuşu onlar için biraz daha konforlu hale getirebilir misin sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”uçuşu onlar için biraz daha konforlu hale getirebilir misin” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 13: Uçuşu Onlar İçin Biraz Daha Konforlu Hale Getirebilir misin

Oyunda sorulan sorular, Miskin’in Serüveni senaryosunda özellikle zorlaşıyor. Bu seviyede evden kaçan, daha sonra da uçağa binen kedi ve farenin daha rahat bir şekilde yolculuk yapması için onlara yardımcı olmamız gerekiyor. Bakalım, onların rahat etmesi için ne yapmamız gerekecek.

Sorunun Doğru Cevabı:: Koltuğu Çek -Çorabı Burnuna Koy

Evet, ilk başta yapmanız gereken orta koltukta yolculuk eden uzun saçlı kadının yanındaki bavulu çekin ve koltuğun bitişiğinde bulunan siyah butonu ileri doğru sürün. Bu sayede koltuğu arkaya doğru yaslayan yolcu ön koltuğa yapışacak. Daha sonra da mavi çorabı alıp yolcunun burnuna doğru koyun. Bu sayede doğur cevabı bulmuş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyundaki soruların hepsi için geçerli olan bir çözüm yok ancak soruları doğru anlamak ve her detaya dikkat etmek oldukça önemli. Öte yandan sorularda hareketli nesnelerin de hepsine özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Son olarak da telefonu birkaç kez sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: