Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Vücudu Pilates ile Esnetmesi Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan vücudu pilates ile esnetmesi gerek sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 9. seviye olan vücudu pilates ile esnetmesi gerek sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”vücudu pilates ile esnetmesi gerek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye : Vücudu Pilates ile Esnetmesi Gerek

Oyundaki en basit sorulardan biri demek fazla iddialı olmayacaktır nitekim ekrana baktığımız ilk anda sorunun doğru cevabını görüyoruz. Ekranda pilates topunun hemen üzerinde zayıflaması gereken Seray oturuyor. Yan taraflarda ise 4 tane delik var. Şimdi bunlarla bir çözüm yolu bulmamız gerekiyor.

Sorunun Doğru Cevabı: Serayı 4 Köşeden Bağla

Evet, yapmanız gereken hamle basit. İlk başta Seray’ın ellerini yukarıdaki iki noktaya kadar gerdirin. Daha sonra da alt deliklere de bacaklarını gerdirin. Bu sayede 4 köşeden vücudu esnemiş olacak. Bu cevapla birlikte soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüm olan 10. seviyeye geçmiş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bu sorular sizi yanıltmasın. Mesela yukarıda çözdüğümüz soru basit ama bazı sorular gerçekten de zor olabiliyor. Kolay ya da zor hiç fark etmez ilk başta yapmanız gereken bütün detaylara bakmak ve bütün nesnelere dikkat etmek. Bazen telefonu sağa sola da sallayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi