Gündelik Hayat

Brain Test 2 “Yaşasın Kahvaltı Zamanı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan yaşasın kahvaltı zamanı seviyesinde doğru cevap nedir, Brain Test 2 adlı oyunun Bizim Aile senaryosundaki 4. seviyede sorulan yaşasın kahvaltı zamanı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “yaşasın kahvaltı zamanı” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 4 (Bizim Aile): Yaşasın Kahvaltı Zamanı

Bizim Aile senaryosunda sorulan sorular gerçek anlamda kolay ve bir önceki Lale’nin Çiftliği senaryosuna göre oldukça basit. Soruların kolaylığı her ne kadar önceki senaryoya göre kolay olsa da bazen sert kayaya çarpabiliriz. Ancak bu soru oldukça kolay. İçiniz rahat olsun.

Sorunun Doğru Cevabı: Biberon-Mısır Gevrekli Süt-Yumurta

Evet, ilk başta tezgahın solunda duran biberonu alıp çocuğa verin. Ardından da dolabı açıp içindeki sütü Mert’in önüne koyun. Daha sonra dolabın yanındaki nesquiki alıp sütün içine atın. En sonunda ise dolabın içindeki yumurtayı alıp tezgahın üzerinde bulunan tavanın üzerinde kırın. İşte bu kadar kahvaltı hazır.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bazen belirli mantık sırasını izlemek çok faydalı. Öncelikle hangi nesnelere vurgu yapıldığına iyi bakın. Örneğin bir mekanda olmaması gereken bir eşya varsa çözüm de muhtemelen onunla ilgilidir. Öte yandan siz yine de her ihtimale karşı telefonu şöyle birkaç kere sallamayı deneyin. Sorular gerçekten de oldukça kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds