Brain Test 2 “Bütün Günün Yorgunluğunu Atmak İçin Lale Biraz TV İzlemek İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan bütün günün yorgunluğunu atmak için Lale biraz tv izlemek istiyor sorusunun cevabı nedir, Brain Test adlı oyunda Lale’nin çiftliği senaryosunda 20. seviyesine sorulan bütün günün yorgunluğunu atmak İçin Lale biraz TV izlemek istiyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bütün günün yorgunluğunu atmak için Lale biraz TV izlemek istiyor” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 20: Bütün Günün Yorgunluğunu Üzerinden Atmak İçin Lale Biraz TV İzlemek İstiyor

Oyunun bu Lale’nin çiftliğinde sorulan önceki sorularını cevapladık ancak değindiğimiz gibi bu bölümdeki soruların cevapları da oldukça zor. Söz konusu bu soruda Lale, çiftlikte bütün gün çalışmış ve artık günün yorgunluğunu üzerinden atmak istiyor. Ona yardımcı olmamız lazım ama televizyon bir türlü açılmıyor.

Sorunun Doğru Cevabı: Lale’nin Saçını Elektriklendir

Evet, masanın üzerinde duran tarağı alın ve Lale’nin saçını tarar gibi ileri geri bir süre hareket ettirin. Bu sayede Lale’nin saçı elektriklenmiş olacak. Daha sonra da tarağı alıp televizyona doğru sürükleyin. Bu sayede de televizyon açılmış olacak. İşte bu kadar.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Her sorunun çözüm şekli diğerlerinden farklı. Öncelikli olarak sorulara doğru bir gözle bakmak gerekiyor. Bunun için de önce soruları iyi okumak lazım. Sonra ise ekranda hareket eden tüm eşyalara özenli bir şekilde bakın ve onları iyi inceleyin. Son olarak ise telefonu, bazı sorularda olabiliyor, her ihtimale karşı şöyle birkaç kez sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle