Gündelik Hayat

Brain Test 2 “Murat Bey İşten Döndü Babaya Sarılma Zamanı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Murat Bey işten döndü babaya sarılma zamanı sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 14. seviyesinde sorulan Murat Bey işten döndü babaya sarılma zamanı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Murat Bey işten döndü babaya sarılma zamanı” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 2 Seviye 14: Murat Bey İşten Döndü Babaya Sarılma Zamanı 

Oyunda sorulan sorular arasında en ilginç seviyelerden biri de budur. Nitekim çözümünde”ne alaka” tepkisini verebilirsiniz. Bu yüzden soruya mantıklı bir çerçevede bakmamak gerekiyor. Ne kadar saçma düşünürseniz aslında o kadar iyi. Şimdi sorunun nasıl çözülmesi gerektiğinden söz edeceğiz.

Sorunun Doğru Cevabı: Babanın Kollarını Uzatın 

Evet, Murat Bey’in yani babanın kollarını uzatmanız gerekecek. Evvela çocuklar gelmeye başladığında Murat Bey’in kollarını uzatın ve bir kademe daha kolların uzaması için kolu çekin. Bu sayede Murat Bey, tüm çocuklarını kucaklamış olacak. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorulara ne kadar mantıksız bakarsanız aslında o kadar kolay çözebilirsiniz. Nitekim çoğu soruda mantıkla çözülebilecek bir detayı göremezsiniz. Ne kadar saçma bir çözüm üretebilirseniz esasen o kadar kolay sonuca ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.