Gündelik Hayat

Brain Test 200. Seviye “Numaralara Hızlıca Sırayla Dokun” Sorusunun Cevabı Nedir?

Numaralara hızlıca sırayla dokun sorusunun cevabı nedir? Brain Test oyununda sorulan “numaralara hızlıca sırayla dokun” sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “numaralara hızlıca dokun” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 200. Seviye: Numaralara Hızlıca Dokun 

Oyunda sorulan belki de en basit sorular arasında yer alan “numaralara hızlıca dokun” sorusu, çözümü itibariyle de en kolay sorular arasında yer alıyor. Ekranda görülen sayılara hızlıca dokunmamız isteniyor. Ancak dokunduğumuz zaman soruyu yanlış cevaplamış oluyoruz. 

Sorunun Doğru Cevabı: Sırayla Dokun 

Sorunun doğru cevabı için öncelikle olarak sorunun ne istediğine bakmak lazım. Burada yapılması gereken 1’den 6’ya kadar olan rakamlara sırasıyla basmak. Daha sonra rakamların yerlerinin değiştiğini göreceksiniz. Ondan sonra diğer rakamlara da sırasıyla hızlı bir biçimde bastığınız zaman sorunun doğru cevabını vermiş oluyorsunuz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Gördüğünüz üzere bazı soruların cevapları gerçek anlamda kolay. Öncelikle soruyu iyi okumak ve iyi anlamak çok önemli. Bu, her şeyden önce sorunun daha kolay çözülmesine imkan sağlıyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de sorunun çözümü olarak yeterli olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds