Brain Test 158. Seviye “Murat’ın Neşesini Yerine Getirebilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Murat’ın neşesini yerine getirebilir misin sorusunun doğru cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan “Murat’ın neşesini yerine getirebilir misin” sorusunun doğru cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Murat’ın neşesini yerine getirebilir misin” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 158. Seviye: Murat’ın Neşesini Yerine Getirebilir misin? 

Brain Test isimli oyunda sorulan en zorlayıcı ve kafa karıştırıcı sorular arasında yer alan “Murat’ın neşesini yerine getirebilir misin” sorusunda bizden istenen ekranda yer alan oyuncakları da kullanarak Murat’ı neşelendirmek değil aksine başka bir yöntem kullanarak bunu başarmak ama nasıl? 

Sorunun Doğru Cevabı: Gıdıkla 

Murat’ı eğlendirmek ve neşesini yerine getirmek için ilk önce Murat’ı gıdıklamak gerekiyor ama bunu yaparken ayağını gıdıklamak lazım. Tabi bu arada da Murat’ın ayağından elinizi bir süre çekmemeniz gerekiyor. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Sorularda fazla düşünmek bir çözüm ancak tavsiyemiz bir soruda ilk önce ekranda yer alan ifadelere iyice dikkat etmeniz yönünde olacak nitekim sorunun bütün cevapları burada. Aklınıza gelen ilk çözüm yöntemi çoğunlukla yanlış olacaktır. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de soru çözme methodu olabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting