Brain Test 206. Seviye “Bu Yavrunun Annesi Nerede” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanlarda en çok oynanan zeka oyunu olarak ön plana çıkan Brain Test oyunu, zaman zaman zeka sınırlarını zorlayan zaman zaman da aşırı dikkat gerektiren soruları ile ilgi görüyor. Oyunda bazı soruların cevaplarını bulmak gerçek anlamda zor. Soruların cevaplarını bulamayan kullanıcılar doğru cevaplar için Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında arama yapıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bu yavrunun annesi nerede” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Hızlı Trende WC Var mı? Nerede?

Brain Test Seviye 206: Bu Yavrunun Annesi Nerede? 

Oyunda sorulan en güzel sorular arasında yer alan “bu yavrunun annesi nerede” sorusu, özellikle çözümü itibariyle iyi hazırlanmış bir sorudur. Sorunun doğru cevabını bulmak için ekrandaki nesnelere iyi odaklanmak gerekiyor. Ancak ağaç ve elmalar dışında bir nesne bulmamız lazım. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Hadi Behzat Şu Korumalardan Kurtulalım'' Sorusunun cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Elmaları Kafasına Düşür

Yavrunun hemen üstünde, üst üste duran üç tane elma göze çarpıyor. Bu elmaları tek tek yavrunun kafasına düşürdüğünüz zaman yavru, ağlamaya başlayacak ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlk olarak ekranda neler olduğuna dikkat edin daha sonra da soru cümlesini iyi okuyun ve soruda ne istendiğine dikkat edin. Bazı soruların cevabı için telefonu sallamak, yan çevirmek ya da sağa sola döndürmek bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Murat Bey İşe Hazır Olmalı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Diğer Sorular 

Brain Out gibi son zamanlarda popüler olan bir diğer oyun olan Brain Test’te yer alan sorular ve cevapları için aşağıda yer alan bağlantılara tıklayabilirsiniz: 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara