Gündelik Hayat

Brain Test 207. Seviye “Kaplumbağanın Yarışı Kazanması Lazım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kaplumbağanın yarışı kazanması lazım sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan “kaplumbağanın yarışı kazanması lazım” sorusunun doğru cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “kaplumbağanın yarışı kazanması lazım” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 207. Seviye: Kaplumbağanın Yarışı Kazanması Lazım 

Brain Test isimli oyunda sorulan en eğlenceli ve basit sorular arasında yer alan bu soruda doğru cevabı verebilmek için soruda sorulan cümleye değil ekranda yer alan ifadelere dikkat etmek gerekiyor. Bu yüzden ekranda gerçekten kaplumbağanın yarışı kazanması için ne gerekli ise onu görmek gerekiyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Muzu Önüne At 

Yarışı izleyenler arasında yer alan maymunun elinde tuttuğu muzu, tavşanın önüne koyun ve tavşanın düşmesini sağlayın. Bu sayede kaplumbağa yarışı kazanacak ve bölümü geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda gerçek anlamda dikkat etmeniz gereken en temel nokta kelime oyunları, bunlara dikkat ederseniz hata yapma oranınız oldukça düşecek. Aynı zamanda ekranda yer alan ifadelere de özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds