Brain Out ”Zürafayı Kurtar” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out, son zamanların en çok oynanan mobil oyunları arasında yer alıyot. Gerek AppStore gerekse de Play Store’de en çok indirilen uygulamlar arasında yer alan Brain Out, özellikle zorlu soruları ile dikkat çekiyor. Oyuncuların saatlerce başında kaldığı oyunda birbirinden ilginç sorular da yer alıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Out oyununda sorulan bazı önemli ve zorlu sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”zürafayı kurtar” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 39. Seviye: Zürafayı Kurtar

Oyunda sorulan en zor sorular arasında yer alan ‘zürafayı kurtar’ sorusunda diğer sorulardan farklı bir mantık yürütmek gerekiyor. Bunun için ekranda yer alan ifadelerden yararlanmak yerine ekran dışında kalan detaylara ağırlık vermek gerekiyor.

Sorunun Doğru Cevabı: Telefonu Ters Çevir

Brain Out oyunundaki en zor sorular arasında yer alan bu seviyede önce telefonu ters çevirip sağ alttaki kovanın içinden anahtarı almalı ve daha sonra kilidi açmalısınız. Bu sayede zürafayı özgürlüğüne kavuşturmuş olacaksınız.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Bu soruda da görüldüğü gibi bazı sorularda ekranda yer alan objelerden farklı olarak telefonu sallamak ya da çevirmek de bir çözüm olabiliyor. Öte yandan bu oyunda en çok kelime oyunlarına dikkat etmek gerekiyor. Son olarak aklınıza ilk gelen çözüm yolu çoğu zaman doğru olmayabilir.

Tıpkı Brain Out gibi son zamanların en çok oynanan mobil oyunları arasında yer alan Brain Test oyununda sorulan bazı sorular için aşağıda yer alan bağlantılara tıklayabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting