Gündelik Hayat

Brain Test 220. Seviye “Çok Açım Bana Omlet Yap Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Çok açım bana omlet yap lütfen sorusunun cevabı nedir? Brain Test oyununda sorulan “çok açım bana omlet yap lütfen” sorusunun doğru cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı önemli sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “çok açım bana omlet yap lütfen” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 220: Çok Açım Bana Omlet Yap Lütfen 

Oyunda sorulan en basit ve çözümü ilk seferde aklınıza gelebilecek sorular arasında yer alan bu seviyede ekranda yer alan nesneleri kullanarak bir omlet yapmamız isteniyor ancak ekranda herhangi bir yumurta görünmüyor. Peki yumurta nasıl bulunacak? 

Sorunun Doğru Cevabı: Tavuğu Kaldır 

Doğru cevap için ilk önce ekranda hemen göze çarpan tavuğu kaldırmanız gerekecek daha sonra tavuğun altında bulunan yumurtayı da ocağın üstüne doğru bırakın. Omlet böylece kendiliğinden olacaktır. İşte bu sorunun cevabı da bu kadar basit. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda en başta dikkat edilmesi gereken kural, soru cümlesinin doğru ve iyi okunmasıdır. Daha sonra ekranda yer alan ifade ve nesnelerin de sorunun doğru cevabı için anlaşılması gerekiyor. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek ya da sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds