Biyografi

Adem Özköse Kimdir? Kaç Yaşında? Eşi Kim? Nereli?

Adem Özköse kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Adem Özköse’den söz edeceğiz.

Adem Özköse Kimdir?

  • Gazeteci.

1978 tarihinde Samsun’un Çarşamba ilçesinde dünyaya gelen Adem Özköse, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünde tamamlamıştır. 2004 yılında Vakit gazetesinde kariyerine başlayan Adem Özköse, bu zamana kadar dünyanın birçok kriz bölgesinde gazetecilik yapmıştır. Özköse ayrıca 2007 ile 2011 yıllarında Şam’da bulunmuş ve burada ”Gerçek Hayat” adlı derginin Ortadoğu temsilcisi olarak çalışmıştır. Sancaktar Dergisi, Diriliş Postası ve çeşitli gazete ve dergilerde yazar olarak çalışan Adem Özköse, aynı zamanda yayınladığı birçok belgeseli ile de dikkat çekmiştir. Adem Özköse, aynı zamanda bir hafızdır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Adem Özköse’nin bu platform üzerinde 12 bin; Twitter hesabında ise 300 binden fazla takipçisi vardır. Gazeteci Adem Özköse, Raziyenur Özköse ile evlidir. Tecrübeli gazeteci Adem Özköse hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Adem Özköse, eirşim tarihi: 2 Temmuz 2022
  • kidega.com, Adem Özköse, eirşim tarihi: 2 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds