Brain Test 2 ”Behzat Sedat’ın Bir Gökdelenin Bodrum Katına Patlayıcı Yerleştirdiğini Öğrendi Patlayıcıyı Bulman Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Behzat, Sedat’ın bir gökdelenin bodrum katına patlayıcı yerleştirdiğini öğrendi patlayıcıyı bulman gerek sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat senaryosunun 17. seviyesinde sorulan Behzat, Sedat’ın bir gökdelenin bodrum katına patlayıcı yerleştirdiğini öğrendi patlayıcıyı bulman gerek sorusunda doğru cevap nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Behzat, Sedat’ın bir gökdelenin bodrum katına patlayıcı yerleştirdiğini öğrendi patlayıcıyı bulman gerek” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Bim’de Haftaya Gelen Ürünler Neler?

Brain Test 2 Seviye 17: Behzat Sedat’ın Bir Gökdelenin Bodrum Katına Patlayıcı Yerleştirdiğini Öğrendi Patlayıcıyı Bulman Gerek

Oyunda sorulan en basit sorulardan biri olan bu seviyede doğru cevabı verebilmek için ekranda doğru nesneleri bulmak gerekiyor. Bunun için şimdi ekrana bakıyoruz. Yerde bir tane çanta bir tane çekiç bir tane de ne olduğu belli olmayan nesne var.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Ayşe'nin Annesine Ulaşmasına Yardım Et'' Cevabı?

Sorunun Doğru Cevabı: Çekiçle Duvara Vur

Evet, görüldüğü üzere çok kolay bir soru ve çok kolay bir cevap. Çekici alıyoruz ve duvara vurmadan önce ne olduğu bilinmeyen nesneyi alıp duvara doğru tutuyoruz. Ardından da çekici duvara doğru hareket ettirmemiz gerekiyor. Bu sayede soruya doğru cevaba ulaşabilir, bir sonraki bölüm olan 18. seviyeye geçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi soruların cevapları aslında sanılduğı kadar zor ve kafa karıştırıcı değil.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 140. Seviye “Bu Sporcuya Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara