Gündelik Hayat

Brain Test 247. Seviye “Abisinin Yediğinin Aynısını İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Abisinin yediğinin aynısını istiyor sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan abisinin yediğinin aynısını istiyor sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “abisinin yediğinin aynısını istiyor” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 237: Abisinin Yediğinin Aynısını İstiyor 

Zor gibi görünen ama aslında hiç de öyle zor olmayan sorular vardır. Bu soru da benzer bir şekilde o tarz sorulara benziyor ama bu soru o kadar da zor çözülebilecek bir soru değil. Biraz dikkatli olunması halinde çok rahat çözülebilir. 

Sorunun Doğru Cevabı 

İlk önce sarı kare biçiminde kaşarı alt kısma koyuyoruz daha sonra üzerine köfteyi yerleştiriyoruz ardından da yeşilliği üzerine atıyoruz. Bu yapılan hamburger çocuğun abisinden canı çekip istediği hamburger oluyor. Masadaki diğer herhangi bir malzemeyi kullanmanıza gerek yok. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu soruyu bir kıstas olarak almak oyundaki diğer soruları anlamak için yanlış olur. Zeka gerektiren az soru varken zeka sınırlarını zorlayan çok az soru var. O yüzden ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek bir çözüm olabiliyor. Bunları deneyin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.