Brain Test 250. Seviye “Çocuğun Evine Ulaşmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Çocuğun evine ulaşmasına yardım et sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan çocuğun evine ulaşmasına yardım et sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “çocuğun evine ulaşmasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Koton’da Personel İndirimi Ne Kadar?

Brain Test 250. Seviye: Çocuğun Evine Ulaşmasına Yardım Et 

Brain Test isimli oyunda sorulan “çocuğun evine ulaşmasına yardım et” sorusu, sorudaki zaman kısıtlaması nedeniyle oldukça zor gözüken bir soru olarak karşımıza çıkıyor. Fakat sorunun çözümü diğer sorular gibi oldukça kolay ve basit. Tek yapmanız gereken sadece dikkat etmek. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 33. Seviye ''Arabayı Yol İşaretine Sürün'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı 

Çocuğun harekete ilk başladığı zaman, kırmızı koridoru diğer koridor ile birleştirin. Daha sonra ise çocuk kırmızı koridorun içindeyken koridoru aşağı doğru sürükleyerek ucunun evinin önüne çıkmasını sağlayın. Böylece çocuğun evine ulaşmasına yardım etmiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

İlginizi Çekebilir:  Yıldırımdan Nasıl Korunulur?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda daha önce de değindiğimiz gibi dikkatli olmak gerekiyor. Soru cümlesinde yer alan ifadelere ve kelime oyunlarına özen gösterin. Ardından ekranda yer alan nesnelere de dikkatli bakın. Bazen ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara