Brain Test 249. Seviye “Hayır Bugün İşe Çok Geç Kaldım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda daha önce de benzer bir şekilde sorulan bu seviyede sorunun doğru cevabı ne? Brain Test isimli oyunda sorulan bugün işe çok geç kaldım sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “hayır, bugün işe çok geç kaldım” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 39. Seviye “Barbarın Görevlerini Tamamlayın” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye 249: Hayır, Bugün İşe Çok Geç Kaldım 

Oyunda sorulan bazı sorular, gerçek anlamda zor ve kafa karıştırıcı olabiliyor. Bu soruda ise herhangi bir kafa karıştırıcı konu yok. Soruya dikkatli baktığınız ve ekrandaki nesneleri iyi incelediğiniz zaman sorunun doğru cevabını net bir şekilde bulabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Metin'in Peşine Yine Vampirler Takıldı'' Cevabı Ne?

Sorunun Doğru Cevabı: Takvimi Yırt 

Doğru cevap için ekranın tam ortasında duran takvimdeki yaprakları yırtmanız gerekecek. Bu sayede işe geç kaldığını sanan kişi günleri karıştırmış sayılarak işe geç kalmamış olacak ve siz de böylece doğru cevabı vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Başarıyla Beraber Çıkmalarına Yardım Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Tüm sorularda ortak olan en mühim nokta soru cümlesinde geçen ifade ve kelimelerdir. Buna dikkat edin. Bu soruda da görüldüğü üzere ekrandaki tüm nesnelere dikkat edin. Bazen ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara