Brain Test “Yemek İçin Bir Hamburger Güzel Olurdu” Sorusunun Cevabı Nedir?

Yemek için bir hamburger olurdu sorusunun cevabı nedir, Brain Test adlı oyunun 7. seviyesinde sorulan yemek için bir hamburger iyi olurdu sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “yemek için bir hamburger güzel olurdu” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test II 7. Seviye: Yemek İçin Bir Hamburger Güzel Olurdu

Oyundaki soruların çözümü bazen gerçekten de zor olabiliyor. Hiç canınızı sıkmaya gerek yok. Bazen biraz hızlı olmak bazen sağlıklı düşünmek bazen de Google’da aratmak yeterli olabiliyor. Bu soruda önemli nokta biraz sağlıklı düşünüp sonrasında hızlı olabilmek. 

Sorunun Doğru Cevabı: Hamburger Nasıl Yapılır? 

Bir hamburger nasıl yapılması gerekir öncelikli olarak bunu bilmek lazım. Sırasıyla alt hamburger ekmeği, yeşillik, köfte, kaşar, domates ve son olarak üst hamburger ekmeğini yakalamaya çalışın. Tebrikler mis gibi bir hamburger yaptınız. Şimdi daha sonraki bölüme geçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi böyle basit çözülebiliyor. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sağlıklı düşünmek her şeyden önce çözüm konusunda bizlere oldukça faydalı olacaktır. Sonrasında hareketli nesnelere odaklanmak gerekiyor. Ardından da bazen denk gelebiliyor telefonu şöyle bir sallayın. Belki soruya böylelikle doğru cevap vermiş olursunuz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: