Brain Test 246. Seviye “Hangi Maymun En Uzun Kuyruğa Sahip” Sorusunun Cevabı Nedir?

Hangi maymun en uzun kuyruğa sahip sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan hangi maymun en uzun kuyruğa sahip sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “hangi maymun en uzun kuyruğa sahip” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 246. Seviye: Hangi Maymun En Uzun Kuyruğa Sahip 

Brain Test isimli oyunda sorulan çözümü itibariyle de en basit sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun çözümü için üzerine uzun uzadıya düşünmenize ve kafa yormanıza gerek yok. Nitekim sorunun doğru cevabını gördüğünüz zaman hak vereceksiniz. 

Sorunun Doğru Cevabı: Ekranı Yukarı Kaydırın 

Sorunun doğru cevabı için maymunların olduğu kısmı yukarı doğru çekin. Aşağıda hangi maymunun en uzun kuyruğa sahip olduğunu göreceksiniz. Bu soru daha önce de benzer bir şekilde sorulmuştu. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

En çok dikkat edilmesi gereken husus soru cümlesinde geçen kelime oyunları. İkinci olarak ise ekranda yer alan nesnelerin doğru okunması lazım. Son olarak da ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm yöntemi olarak denenebilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: