Brain Test 25. Seviye “Tekir’in Karnını Doyur Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Tekir’in karnını doyur lütfen sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan Tekir’in karnını doyur lütfen sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Tekir’in karnını doyur lütfen” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 274. Seviye “Cevap Nedir” Sorusunun Cevabı Ne?

Brain Test 25. Seviye: Tekir’in Karnını Doyur Lütfen 

Oyunda sorulan sorular arasında yer alan bu seviyede soru aslında oldukça basit ve kolay tek yapmanız gereken soruda ekranda yer alan tüm ifadelere ve nesnelere özellikle dikkat etmek. Bu sorunun doğru çözümüne sizi daha çok yakınlaştıracak. 

İlginizi Çekebilir:  Aronya Nerede Satılır?

Sorunun Doğru Cevabı

Yemeği ocağın üzerine bırak ve bir müddet pişmesini sağla ve ondan sonra fare otomatik olarak kedinin ağzına doğru gidecek ve siz de soruya doğru cevap vererek bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar basit. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  2022 Model Altın Kolye Çeşitleri

Çok kolay, ilk olarak soru cümlesini iyi oku ve anla. Daha sonra ekranda hareket eden tüm nesneleri iyi izle. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat