Brain Test 264. Seviye “Bu Gençleri Kavuştur Aşk Kazansın” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bu gençleri kavuştur aşk kazansın sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan bu gençleri kavuştur aşk kazansın sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “bu gençleri kavuştur aşk kazansın” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 264. Seviye: Bu Gençleri Kavuştur Aşk Kazansın

En saçma sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak aslında hiç de zor değil ve ilk bakışta sorunun cevabı net olarak ortaya çıkıyor. Daha önce de değindiğimiz gibi ekranda yer alan ifadelere iyi bakmak ve onları iyi anlamak çok çok önemli. 

Sorunun Doğru Cevabı 

Ekrana göze çarpan en tuhaf nesne ağaç parçası. Kızın yanında bulunan ağaç parçasını alın ve elinizle büyütün. Böylece ağaç iki dağ arasında bir köprü vazifesi görecek ve böylece iki genç aşık birbirine kavuşmuş olacak. Siz, soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyun tamamen saçma ve beyin jimnastiği yapmanıza gerek kalmayan sorularla dolu. Bu oyunda kelime oyunlarına dikkat edin yeterli olacaktır. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.