Brain Test 124. Seviye “Sağdaki Çocuğun Kartopu Savaşını Kazanmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sağdaki çocuğun kartopu savaşını kazanmasına yardım et sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan sağdaki çocuğun kartopu savaşını kazanmasına yardım et sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda çözümü zor olan bazı Brain Test sorularından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Sağdaki çocuğun kartopu savaşını kazanmasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Haftada 2 Kez Ayda 1 kez Yılda Hiç Olmayan Nedir?

Brain Test 124. Seviye: Sağdaki çocuğun kartopu savaşını kazanmasına yardım et

Oyunda sorulan sorular arasında çözümü ayan beyan belli olan bu seviyede doğru cevabı bulabilmek için ekrana biraz odaklanmak gerekiyor. Nitekim sorunun cevabı kartopunu bulmak ve kartopunun doğru cevaba giden ipucu olduğunu görmek gerekiyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 3. Seviye “Tişörtte Kaç Delik Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Kartoplarını Birleştir 

Oyunda sağdaki çocuğun savaşı kazanması için ortada duran kartoplarını çocuğun elinde birleştirmek gerekiyor. Böylece çocuğun elindeki toplar büyüyecek ve devasa büyüklükte bir kartopu ortaya çıkacak. Bu sayede soruya doğru cevabı vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

İlginizi Çekebilir:  Koçluk Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorular diğer zeka oyunlarından farksız. Öncelikle soruların doğru cevabını bulmak için soru cümlesini iyi okumak lazım. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak ya da ters düz etmek de zaman zaman doğrudan çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara