Brain Test 67. Seviye “Sakın Bana Hediye Almayı Unuttuğunu Söyleme” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sakın bana hediye almayı unuttuğunu söyleme sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan sakın bana hediye almayı unuttuğunu söyleme sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “sakın bana hediye almayı unuttuğunu söyleme” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Banu Kayboldu ve Acıktı Ona En Sevdiği Meyveyi Ver'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 67. Seviye: Sakın Bana Hediye Almayı Unuttuğunu Söyleme 

Oyunda sorulan ve çözümü ekranda verilen objelerde veya nesnelerde olmayan bazı sorulardan olan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için ilk önce ekranda sadece soru kısmında olanlara değil aynı zamanda ekranın tamamına da bakmak gerekiyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Hay Aksi Bunlar Metin'in Kanalizasyona Attığı Zombiler Anlaşılan İntikam Peşindeler'' Cevabı Ne?

Sorunun Doğru Cevabı: Hediyeyi Ver 

Ekranın en alt kısmında yer alan hediye paketini alın ve çocuğun pastasının üzerine doğru sürüklemeye başlayın. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu sorunun cevabı da bu kadar basit. 

İlginizi Çekebilir:  Reyhan Buzlukta Saklanır mı?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorular genellikle çözümü oldukça kolay olan sorular. Bunun için ilk başta soruyu doğru okumak ve anlamak gerekiyor. Ekranda hareket eden nesnelere de özellikle dikkat edin. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak veya sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi