Brain Test 281. Seviye “Bu Balıklardan Hangisi En Büyük Acaba” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan bu balıklardan hangisi en büyük acaba sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun 281. seviyesinde sorulan bu balıklardan hangisi en büyük acaba sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bu balıklardan hangisi en büyük acaba” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 245. Seviye “Bu Nasıl Doğru Olabilir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 281. Seviye: Bu Balıklardan Hangisi En Büyük Acaba 

Oyuna uzun süredir gelmeyen güncellemeden sonra geçtiğimiz haftaki son güncelleme ile oyuna yeni seviyeler eklenmişti. Yeni eklenen bölümlerden bazıları gerçek anlamda zor olsa da çoğunun çözümü aslında oldukça basit. Bu soru da onlardan biri. Gelin bakalım cevabı neymiş. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Bu Kutuyu El Arabasına Taşımama Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: En Sağdaki Balık 

Ekranda görülen balıklar arasında en sağ yukarıda olan kırmızı balığı alıp oltanın ucuna doğru sürüklediğiniz zaman sorunun doğru cevabına da ulaşacaksınız ve böylece bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. İşte bu kadar basit. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  Erken Kalkmanın Faydaları

Oyunda sorulan sorular zaman zaman zor ve karmaşık olsa da tüm sorular için geçerli bir çözüm yönteminden söz edebiliriz. İlk önce soruyu doğru okuyup doğru anlamak çok önemli. Soru cümlesindeki ifadelere dikkat edin. Diğer yandan ekranda hareket eden tüm nesnelere yoğunlaşın. Son olarak da her ihtimale karşı telefonu sallayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara