Brain Test 39. Seviye “Süre Bitmeden Bitişe Ulaş” Sorusunun Cevabı Nedir?

Süre bitmeden bitişe ulaş sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan sorular arasında yer alan süre dolmadan bitişe ulaş sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “süre bitmeden bitişe ulaş” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Biri Şu Zorbayı Durdursun'' Cevabı Nedir?

Brain Test 39. Seviye: Süre Bitmeden Bitişe Ulaş 

Oyunda sorulan bu süre bitmeden bitişe ulaş sorusunda ağır arabanın süre bitmeden bitişe ulaşması mümkün görünmüyor. Bu nedenle bir hile hurdaya başvurmamız gerekiyor. Bunun için de ekrana iyi bakmak lazım. 

Sorunun Doğru Cevabı: Süreye Vur 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Sinir Bozucu Kuzenimle Buluşmak İçin Bir Tarih Seçmeme Yardım Et'' Cevabı Nedir?

Yukarıda süreyi gösteren makineye birkaç defa vurun ve makinenin kırılmasını sağlayın. Bu sayede makine kırılmış ve sayaç doğru çalışmamış olacak. Bundan sonra da arabaya dokunun ve arabanın süre bitmeden bitişe ulaşmasını sağlayın. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan soruların ilk başta doğru çözülmesinin en doğru yolu soruyu doğru okumak. Daha sonra ekranda yer alan ifadelere ve nesnelere de iyi dikkat etmek lazım. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Asansörü Kullanmasına İzin Verme'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara