Brain Test 76. Seviye “Sepette Kaç Tane Yumurta Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sepette kaç tane yumurta var sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan sepette kaç tane yumurta var sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “sepette kaç tane yumurta var” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 76. Seviye: Sepette Kaç Tane Yumurta Var

Oyunda sorulan ve her oyuncunun muhakkak çözebileceği sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabı, aşağıdaki sayaca doğru rakamı veya sayıyı girmekten geçiyor. Bunun için doğru sayıyı bulmamız gerekecek. 

Sorunun Doğru Cevabı: 10 

Evet, ekranda görmüş olduğunuz sepette toplam 10 tane yumurta bulunuyor. Aşağıdaki sayaca 10 rakamını girdiğiniz zaman sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Aslında sizin de gördüğünüz üzere soru çok ama çok basit. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorular bazen deneme yanılma yöntemiyle bulunabiliyor. Bu soru da onlardan biri. Ekranda hareket eden her nesneye dikkat etmeniz gerekecek. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: