Brain Test 72. Seviye “Düğmeye 100 Kez Bas” Sorusunun Cevabı Nedir?

Düğmeye yüz kez bas, düğmeye 100 kez bas sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “düğmeye 100 kez bas” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 72. Seviye: Düğmeye 100 Kez Bas

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Olamaz Bunlar Kötü Adamlar Arabadan İnmesi Gerek'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Oyunda sorulan en kolay sorulardan biri de hiç kuşkusuz 72. seviye. Bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için düğmeye 100 kez basmaya gerek yok tahmin edersiniz ki. Bunun yerine farklı bir yöntem ve taktik denemek gerekiyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: 100’ü Aşağı Al 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 298. Seviye ''Yiyecek Bir Şeyler İstiyorum'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sizin de gördüğünüz üzere yukarıda yani soru cümlesinde 100 sayısı var. Bu sayıdan iki tane 0’ı çıkardığınız zaman yukarıda sadece 1 rakamı olacak bu da bölümü geçmek için düğmeye sadece 1 kere basmanızın yeterli olacağı anlamına gelmektedir. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorularda buna benzeyen yüzlerce seviye var. Yani mantıkla çözülebilecek sorular değil. Bunun için soruları iyi anlayın, soru cümlesi bazen doğrudan cevap olabiliyor. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Kuru Şampuan Saçı Temizler mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara