Brain Test “Çiçekleri Büyütmesine Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan çiçekleri büyütmesine yardım et lütfen sorusunun cevabı nedir, Brain Test adlı oyunun 6. seviyesinde sorulan çiçekleri büyütmesine yardım et lütfen sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “çiçekleri büyütmesine yardım et lütfen” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test II Seviye 6: Çiçekleri Büyütmesine Yardım Et Lütfen 

Son zamanların en beğenilen zeka sorusu oyunlarından olan Brain Test’e yeni güncelleme ile seviyeler gelmesi beklenirken oyunun 2. versiyonu oyunseverlerle buluştu. Oyunun söz konusu bu 2. versiyonundaki sorular öncekinden çok da farklı değil. Gelin bakalım bu soruda da doğru cevap ne? 

Sorunun Doğru Cevabı: Vanayı Bul 

İlk başta çiçekleri büyütmek için bir gün ışığına ihtiyacımız var. Bulutu yan kaydırıyoruz ve güneş ortaya çıkıyor. Daha sonra da uyuyan ineğin kafasına yavaşça dokunuyoruz. Ardından da ineğin altındaki mavi vanayı alıp evin bitişiğinde duran musluğun tepesine takıyoruz. Böylece çiçekler büyümüş ve soruda isteneni yerine getirmiş oluyoruz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu soruda da görüldüğü üzere soruların birbirine bağlı olarak pek çok ayrıntısı bulunuyor. Bu nedenden dolayı soruların belirli bir cevabı bulunmuyor ancak soruların doğru okunması ve ekrandaki hareketli tüm nesnelere doğru bir şekilde bakılması çözüm konusunda elimizi güçlendirecektir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: