Gündelik Hayat

Brain Test “Bütün Tavukları Bulabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bütün tavukları bulabilir misin sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan “bütün tavukları bulabilir misin” sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bütün tavukları bulabilir misin” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test II 3. Seviye: Bütün Tavukları Bulabilir misin

Son zamanların en beğenilen oyunları arasında yer alan Brain Test isimli zeka sorusu oyununa yeni güncelleme gelmesi beklenirken Brain Test II adlı yeni bir oyun piyasaya sürüldü. Bu oyunda çeşitli senaryolar var. Lale’nin çiftliği senaryosundaki 3. soru da bu. 

Sorunun Doğru Cevabı: Tüm Tavukları Kaldır 

Soruya doğru cevap verebilmek adına tüm tavukları kaldırmak gerekiyor. Matruşka şeklinde birbiri içine geçen tavukları teker teker kaldırdığınız zaman doğru cevaba da ulaşmış olacaksınız. İşte bu kadar basit ve kolay. Bir sonraki bölümlerde görüşmek üzere.

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Soru cümlesini ve soru cümlesinde geçen ifadeleri iyi okuyup anlayın. Sorudaki hareketli nesnelere de dikkatle bakın. Son olarak ise telefonunuzu her ihtimale karşı sallayın. Bunlar da yetmezse üzerinde düşünülecek bir sorudur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi