Brain Test “Haydi Gel Beraber Bir Kardan Adam Yapalım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Haydi gel beraber bir kardan adam yapalım sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda 171. seviyede sorulan “haydi gel beraber bir kardan adam yapalım” sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “haydi gel beraber bir kardan adam yapalım” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Tekirin Karnı Acıkmış Fareyi Yakalamak İstiyor'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye 171: Haydi Gel Beraber Bir Kardan Adam Yapalım 

Oyunda sorulan en klasik sorulardan olan bu seviyede dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunuyor. Tıpkı diğer sorularda olduğu gibi bu soruda da bazı detaylar önemli. Daha önce de belirttiğimiz gibi herhangi bir sorunun cevabı hiçbir zaman sizin ilk aklınıza gelen olmuyor. O yüzden ince düşünmekte fayda var. 

İlginizi Çekebilir:  Nilüfer Turizm Yolculukları Hakkında Yorumlarım

Sorunun Doğru Cevabı: Bulutun Arkasına Bak

Ekranda yer alan kartopu ve diğer nesneler sorunun doğru cevabını vermiyor. Bize lazım olan bir tane daha kartopu ve bu kartopunu da bulutların arasında gizli halde buluyoruz. Bunu bulduktan sonra kardan adamın ağzı, burnu, kolları hepsi yerli yerinde oluyor. 

İlginizi Çekebilir:  Babalık İzni Nedir? Ne Kadardır? Babalık İzin Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda bazı detayları önemsemek gerekiyor. Öncelikle aklınıza ilk gelen cevap genellikle doğru olmuyor. Bunun için ince eleyip sık dokumak gerekiyor. Öte yandan soru cümlesinde yer alan ifadelerde de sorunun doğru cevabını bulmak mümkün. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce