Gündelik Hayat

Brain Test “Yavruları Annelerine Ulaştır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Yavruları annelerine ulaştır sorusunun cevabı nedir, Brain Test adlı oyunun 10. seviyesinde sorulan yavruları annelerine ulaştır sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “yavruları annelerine ulaştır” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test II 10. Seviye: Yavruları Annelerine Ulaştır 

Oyunun ikinci edisyonu çeşitli sürprizlerle dolu. Bu sefer Lale’nin çiftliği senaryosunda yavruları ve annelerini görüyoruz. Her ne kadar anneleri ve yavrularının böyle bir düzenek içerisinde yer alması saçma olsa da bir şekilde sorunun doğru cevabına ulaşmak zorundayız. 

Sorunun Doğru Cevabı: Aç-Kapa 

Öncelikle en soldaki kutunun üzerine iki tane koyun geldiği esnada hemen en sağda bulunan kolu açın ve ineğin yavrusu (buzağı) gelmeden geri kapatın. Daha sonra da ineğin yavrusu annesinin tam üzerindeyken en soldaki kolu açın. İşte bu kadar basit şimdi bir sonraki bölümlerde görüşmek üzere. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunun her şeyden önce belirli birtakım kurallarının olduğunu belirtelim. Öncelikli olarak soruları doğru okumalısınız ardından sorularda hareket eden eşyalara iyi bakın ve son olarak bazı sorularda telefonu salamak doğru bir cevap olabilir. Telefonu şöyle bir iki kez sallayın. Belki doğru cevabı bulabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi