Brain Test “Hey Lale’yi Takip Etmeyi Bırakır mısın Artık” Sorusunun Cevabı Nedir?

Hey Lale’yi takip etmeyi bırakır mısın artık sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test adlı oyunun 9. seviyesinde sorulan hey Lale’yi bırakır mısın artık sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “hey Lale’yi takip etmeyi bırakır mısın artık” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test II Seviye 9: Hey Lale’yi Takip Etmeyi Bırakır  mısın Artık

Lale’nin çiftliği soruları hep böyle garip oluyor. Yine burada da garip bir mesele ile karşı karşıyayız. Bu seviyede Lale’yi takip eden bir arıdan kurtulmamız isteniyor. Oyunun ikinci edisyonunda sorulan sorular gerçekten de ilginç. Bakalım bu ilginç sorunun doğru cevabı ne? 

Sorunun Doğru Cevabı: Testere ile Masayı Kes 

Evet, kutunun hemen arkasında göze çarpan testereyi al ve masayı ince kısmından ortadan ikiye böl. Bu sayede arı korkup kaçacak. Masanın üzerinde bulunan nesneler her ne kadar dikkat dağıtsa da bizim asıl işimiz testere ile. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Geldik en çetrefilli kısma. Sorunun net bir doğru cevabı yok. Bu nedenle şu soru böyle çözülür demek yanlış olur. Bunun yerine soruları en başta doğru okuyup iyi anlamak ve özellikle soru cümlesinde geçen ifadelere dikkat kesilmek çok daha doğru olacaktır. Ha bir de her ihtimale karşı telefonu şöyle kuvvetli bir şekilde sallayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting