Brain Test “Keşke Şu Tomurcuklar Çiçek Açsaydı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan keşke şu tomurcuklar çiçek açsaydı sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test adlı oyunun 8.seviyesinde sorulan keşke şu tomurcuklar çiçek açsaydı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “keşke şu tomurcuklar çiçek açsaydı” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test II Seviye 8: Keşke Şu Tomurcuklar Çiçek Açsaydı 

Oyunun ikinci edisyonu bir öncekinden temel olarak belirli farkların dışında farksız. Genel olarak bakıldığında da soruların hemen hemen aynı mantıkta sorulduğunu görüyoruz. Keşke şu tomurcuklar çiçek açsaydı sorusunda da aynı mantıkta sorulan bir soruyla karşı karşıyayız. 

Sorunun Doğru Cevabı: Arıyı Gezdir

Evet, ilk başta arı kovanının dışındaki sarı-turuncu renkteki nesneyi çıkarın. Daha sonra bu nesneyi ilk başta en solda duran çiçeğin üzerine doğru sürükleyin ve arının polen almasını sağlayın. Ardından da açmayan çiçeklerin üzerine doğru arıyı sürükleyin. Üçü de çiçek açtıktan sonra soruya doğru cevap vermiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Görüldüğü üzere her sorunun farklı bir cevabı var. Her soru şöyle çözülür demek yanlış olacaktır. Lakin önce soruyu anlamaya çalışın ve soru cümlesindeki ifadeleri dikkatle inceleyin. Son olarak da elinizdeki telefonu şöyle bi sallayın belki hasbelkader soruya doğru cevap vermiş olursunuz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: