BTS Üyeleri Kimdir? BTS Grubu Üyeleri?

BTS Üyeleri kimlerdir, BTS’nin grubu üyeleri kimlerden oluşuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca BTS grubu üyelerinden, boy kilo ve burç söz edeceğiz.

BTS Üyeleri Kimdir?

BTS Üyeleri Kimdir?

K pop grubunun en genç temsilcileri arasında BTS yer alır. tam olarak 2013 yılında sahne almaya başladılar. Ayrıca grup 7 üyeden oluşur. Bu üyeler RM (Kim Namjoon), Jin (Kim Seokjin), J Hope (Jung Hoseok), Jimin ( Park Jimin), V (Kim Taehyung), Suga (Min Yoongi) ve Jungkook (Jeon) dur. Grup üyeleri kendilerini lakap olarak kurşun geçirmez şeklinde tanıtır. Kendilerini tutan fan gruplarına ise ARMY derler. Bu sözcüğün İngilizce anlamı “ordu” demektir. Aynı zamanda Pop, caz, rap ve birçok müzik çeşitliliğini içine alacak şekilde müzik üretmekte ve söz yazarlığı yapmaktalar. Aynı zamanda BTS üyelerini yakından tanımak isterseniz;

  • RM: 12 Eylül 1994 tarihinde doğdu boyu 1.80 ve kilosu 74 tür. Burcu ise başaktır.
  • Jin: 4 Aralık 1992 yılında doğdu. Boyu 1.79 ve kilosu 63 tür. Jin yay burcundadır.
  • Suga : 9 Mart 1993 yılında doğdu. Boyu 1.73 ve kilosu 59 tur. Suga balık burcundadır.
  • J Hope: 18 Şubat 1994 yılında doğdu. Boyu 1.77 ve kilosu 65 tir. Hope kova burcundadır.
  • Jimin: 133 Ekim 1995 yılında doğdu. 1.73 boyunda ve 60 kg ağırlığındadır. Jimin terazi burcundadır.
  • V: 30 Aralık 1995 yılında doğdu.  Boyu 1.79 ve kilosu 63 tür. V nin burcu oğlaktır.
  • Jungkook: 1 Eylül 1997 yılında doğdu.  1.78 boyunda ve kilosu 66 dır. Başak burcundadır.

Aynı zamanda üyeler sadece Kore’de değil bugün dünya çapında da tanınmış bir k pop grubudur. Bunun yanında özellikle büyük çaplı verdikleri konserler ile dikkat çekerler. Kore’nin de gerçek tanıtıcı grubu olarak bilinirler. 7 üye aynı evde yaşamaktadır. Bunun yanı sıra birbiri ile kurdukları dostluk ve uyum da bu alanda dikkat çekmektedir. Üyelerin hiçbirinin sevgilisi yoktur. Ayrıca yakında çıkaracakları albümle ilgilenmekteler. BTS üyeleri hakkında merak edilenleri ise ayrıca ileride sizlerle paylaşacağız.

Ana Görselin Kaynağı: T24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.