Biyografi

Esra Ezmeci Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Nerede Okudu?

Esra Ezmeci kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Esra Ezmeci’den söz edeceğiz.

Esra Ezmeci Kimdir?

  • Yazar.

Sosyal medyayı oldukça etkili kullanan ve paylaşımları ile büyük beğeni toplayan Esra Ezmeci 1 Ağustos 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslan burcudur. İstanbul Haliç Üniversitesi, Psikoloji bölümü mezunudur. Bu bölümü birincilikle bitirmiştir. Yüksek Lisansını Klinik Psikoloji alanında Haliç Üniversitesi’nde tamamlayan Ezmeci, adli bilimler alanında doktora yapmaktadır. Devlet Hastanelerinde uzun yıllar görev yaptıktan sonra ”Terapi Evreni” adından bir klinik kurarak özel muayenehanesini açmıştır. Bu klinik İstanbul, Etiler’de bulunmaktadır. Evlilik, ilişki, ergen psikolojisi gibi alanlarla ilgilenmektedir. Tutku Dalmaz ile 2005 evlenmiş 2015’de boşanmıştır. 18 Ocak 2008’de Tuğra adında bir oğlu dünyaya gelmiştir.

Kitapları

  • Süt Lekesi
  • İz Bıraktığın Kadar Varsın
  • Düştüğümde Kalkarsam Hayat Güzeldir
  • Kararı Ben Veririm
  • Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Esra Ezmeci, mesleğine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Başarılı yazar ve psikolog Esra Ezmeci hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds