Teknoloji

Bu Haftanın Faydalı Siteleri

Zaman zaman sizler için internet sitelerini inceleyip faydalı bulduğumuz içerikleri sizlerle paylaşıyoruz.
Bu haftaki içeriklerimiz de yine bir birinden güzel ve yararlı içerikler olacak. Listemizde yabancı dil öğrenenler için güzel bir kaynak yer alıyor, ayrıca internetten para kazanmak isteyenler için yine faydalı bir kaynağın yanı sıra oyun meraklıları için oyun nasıl yapılır gibi bazı rehber sitelerden de söz edeceğiz.

1. Oyun yapma programı

Oyun severler için vakit geçirilebilecek çok güzel oyunlardan söz etmek isterdik. Ancak bu kez konumuz çok farklı. Neden sürekli başkalarının yaptığı oyunları oynuyoruz ki? Tarafınızca yapılan oyunların onlarca hatta binlerce insan tarafından oynandığını hiç düşündünüz mü? Evet bu oyun yapma programı başlıklı rehberde yer alan programlardan kendinize uygun olanı seçin ve kullanmaya başlayın. Zamanla oyun yapmayı öğreneceksiniz. Ufak da olsa yaptığınız bu oyunları internete yükleyerek ya da akıllı telefonlar için uygulama mağazalarına yükleyerek hem binlerce insana hitap edebilir hem de oyunlarınızı oynayan insanlar sayesinde para kazanabilirsiniz.

Evet oyun yapmak ya da oyun yazmak deyince insanın aklına binlerce satır kod, çok iyi yazılım bilgisi gibi bir hayli zor şeyler gelse de aslında tam olarak öyle değil. Hazır oyun yapma programları sayesinde sizler de kendi oyununuzu geliştirebilir ve internet ortamında dağıtımını sağlayarak başkalarının bu oyunları oynamasını sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için oyun yapma programı başlığına tıklamanız yeterli, adres isteyenler için ise söz konusu oyun yapma rehberinin adresi https://cantanrikulu.com/mobil-oyun-yapma-programi olarak verilebilir.

2. Almanca çeviri

Bir diğer faydalı sitemiz ise Almanca eğitimi üzerine uzun zamandır yayın yapan bir internet sitesi olan www.almancax.com sitesi. Bu siteye girerek hemen online olarak Almanca öğrenmeye başlayabilir ya da var olan Almanca bilginizi daha da ileriye taşıyabilirsiniz. almancax.com sitesinde sıfırdan Almanca öğrenmeye başlayanlar da dahil olmak üzere yediden yetmişe hemen hemen her seviye öğrenciler için Almanca dersleri mevcut. Sitede Almanca alfabesinden Almanca sayılara, Almanca meyveler, sebzeler, zamirler, sıfatlar ve Almanca fiiller gibi birbirinden farklı kategorilerde Almanca dersler yer almakta.

Yukarıda linkini verdiğimiz Almanca çeviri servisi de tamamen ücretsiz olarak ziyaretçilerin kullanımına sunulmakta. Almanca çeviri servisi sayesinde anlık olarak Türkçe’den Almanca’ya ya da dilerseniz Almanca’dan Türkçe’ye kelime veya metin çevirisi yapabiliyorsunuz. Yapılan çeviriler gayet kaliteli olarak karşımıza çıkıyor.

almancax.com sitesinde ayrıca Almanca öğrenen öğrencilerin bir araya geldiği Almanca forumları, testler, alıştırmalar, genel kültür bilgileri gibi çok çeşitli portallar da mevcut.

3. Para kazandıran uygulamalar

Bu bölümde de internet üzerinden para kazanmak isteyenler, yaptıkları oyunlardan para kazanmak isteyenler, akıllı telefonlarına yükledikleri
uygulamalardan para kazanmak isteyenler için para kazandıran uygulamalardan bahsedeceğiz. Üstteki başlığa tıklayarak bugüne kadar para kazandıran uygulamalar hakkında hazırlanan en kapsamlı rehberlerden birine ulaşabilirsiniz.

Söz konusu gerçek para kazandıran uygulamalar rehberinde günlük hayatta kullanılabilen ve kullandıkça sizlere para kazandıracak olan birçok uygulamaya yer verilmiş olup akıllı telefonlarla çok fazla vakit geçiren kişilere aylık olarak ek gelir getirme potansiyeli bulunan bir çok mobil uygulamaya da yer verilmiş.

Tabii bu para kazandıran mobil uygulamalar, insanı bir anda zengin edecek ya da ahım şahım para kazandıracak uygulamalar değil. En fazla belki aylık elektrik ya da su faturanıza katkı sağlarlar diyelim. Yine de kullanmaya değer ve meraklı bir hobi olarak daha da geliştirilebilir. Bu sayede aylık olarak uygulamalardan kazanılan para da artmış olur.

Söz konusu rehberde para kazandıran uygulamaların yanı sıra internetten para kazanmanın çok çeşitli yolları, evden online olarak para kazanma teknikleri, makale yazarak para kazanma, reklam izleyerek para kazanma gibi online olarak para kazanmanın birçok yoluna da ayrıntılı bir biçimde değinilmiş.

Detaylı bilgiler için başlıklarda yer alan linklere tıklayabilir ve ilgili rehberlere ulaşabilirsiniz.
Hepinize bol kazançlı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.