Buçe Kahraman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Buçe Buse Kahraman kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Buçe Kahraman’ndan söz edeceğiz.

Buçe Kahraman Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında dünyaya gelen Buçe Kahraman, lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. 2017 senesinde ise “Kötü Çocuk” adlı filmde Neşe karakterine hayat vermiştir. 2018 senesinde ise “Çarpışma” adlı dizide Kadir’in kız kardeşine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Buçe Buse Kahraman, söz konusu bu dizide Alperen Duymaz, Elçin Sangu, Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber rol almıştır. Başarılı oyuncu ayrıca Yasak Elma adlı dizide Lila rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Cemre Solmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Buçe Kahraman 1.70 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Buçe Kahraman, oyunculuk çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncu Buçe Kahraman hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Şükrü Masat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Buçe Kahraman ile İlgili Aramalar

Google’da Buçe Kahraman ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; buçe buse kahraman aslen nereli, buçe buse kahraman kimdir nerelidir, buçe buse kahraman boyu kaç, buçe buse kahraman kilosu ne, buçe buse kahraman instagram hesabı, buçe buse kahraman oynadığı diziler

İlginizi Çekebilir:  Gazeteci Yazar Ömür Sabuncuoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Kitapları?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara