Eda Cabul Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Eda Cabul kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Eda Cabul’dan söz edeceğiz.

Eda Cabul Kimdir?

  • Spiker.
  • Gazeteci.
İlginizi Çekebilir:  Serkan Genç Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Lisans eğitimini Mersin Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde 2019 yılında tamamlayan Eda Cabul, öğrenciliğin ilk yıllarından beri medya sektöründe çeşitli görevlerde bulunmuştur. İlk olarak Mersin Üniversitesi Radyosu’nda yarı zamanlı radyo programcısı olarak çalışan Eda Cabul, sonrasında İçel TV’de Televizyon Haber Yapımcısı olarak görev almıştır. Eda Cabul, daha sonra Türk Medya’ya transfer olmuştur. Cabul, Şubat 2022’den beri 24 TV’de spiker olarak çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Eun Ji-won Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eda Cabul, aynı zamanda Akşam TV’de de gazeteci olarak çalışmaktadır. Başarılı spiker ve gazeteci Eda Cabul hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Mine Söğüt Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Kiminle Evli? Kitapları

kaynakça:

  • linkedin.com.tr, Eda Cabul, erişim tarihi: 21 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi