Spor

Bugün İtalya ile hazırlık maçımız var

Hilal zaferle veda etmek istiyor. İşte İtalya maçında Kunz için olası 11 maç…

2022 Katar Olimpiyatları’na katılmak için kazanmamız gereken 2 maçımız var. Yarı finalde dünya devi Portekiz’e 2-0 yenilsek de oyunun dışına hiç çıkmadık. 2-1 gittik.

Blake Yılmaz penaltıyı kaçırmasaydı belki de en büyük kupa maçında Ronaldo’yu ekrana kilitleyebilirdik ama olmadı. Güçlü bir düşman tarafından elenen Milliler, bugün Kuzey Makedonya tarafından beklenmedik bir şekilde elenen İtalya ile karşı karşıya gelecek. Arnavutluk Futbol Federasyonu’ndan Enea Jorgji, 21.45’te Konya’da oynanacak hazırlık maçına ev sahipliği yapacak. Söylemesi üzücü ama iki takımın da potansiyeli düşünüldüğünde keyifli bir maç olacak.

her oyun önemlidir

Hilal-Yıldızlar bu maçı rotasyonla oynayacak ama her zamanki gibi goller kazanacak. Antrenörümüz Stefan Kuntz da antrenmanda öğrencilerine şunları söyledi: “Evet, belki oynamak istemiyoruz. Dünya Kupası’nda oynayamayız. Bu kadar kritik bir maçtan koybahsini sonra hazırlık maçı oynamak için motive olmak zor ama Zafer senin için. “Millier, Türk bayrağı formasını giyerken onu her zaman terleteceğine de söz verdi.

Spor Haberleri – Erencan’ın asistanı Ümit, milli futbol takımından ihraç edildi!

Spor haberleri… 25 Mart Cuma günü UEFA Euro 2023 elemeleri için İskoçya’yı ziyaret edin

Spor haberleri… 25 Mart Cuma günü İskoçya’yı konuk edecek olan Ümit Millî Futbol Takımı, Euro 2023 grup elemeleri elemelerinde değişikliğe gitti. Yapılan değişiklikler arasında 20 yaşındaki futbolcu Erencan’ın asistanı takımdan çıkarıldı ve yerine Samsunspor’da forma giyen Yunus Emre Çift alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.