Spor

Mart’ta 2 hazırlık maçı oynayacağız

Alanya’da olacağız sonra Katar’a gideceğiz.Haziran ayında grup elemelerinin ilk ayağında Kazakistan’a gideceğiz.Kendi fikirlerimiz var ve eleme yapmak istiyoruz.Öğrenmeye devam ediyoruz “Tüm gruplar 6 takım ama bizim grubumuz 5 Takım, pek bakmıyoruz. Şansa gerçekten inanmam, çalışmaya inanırım. Düzgün çalışırsak takım olarak uyum içinde olacağız, sahada istediğimiz oyunu yansıtacağız ve grup aşamasında iyi bir şansımız olacak. “

“Danimarka Grubu Lokomotif Ekibi”

Danimarka’yı gruptaki bir takım olarak öne çıkaran Kafkaes, “Danimarka burada lokomotif takım. Birkaç maç izleme fırsatım oldu ve iyi bir takımları var. Biz hazır olacağız. Bütün bu kamplar bununla ilgili.” Saldırgan çalışmalarımız var. Başarılı olacağımıza inanıyorum ve buna da ihtiyacımız var. “Yıllara dönüp baktığımızda, 1982 doğumlu oyuncuların son gruba katıldığını görüyoruz ve bu grup da aday. Buradaki oyuncular A Milli Takım adayı. Takımımızın böyle bir Avrupa Şampiyonası’nda oynaması gerekiyor. .” dedi.

“Ali Akerman ve Omar Farooq umarım kalıp oynanır”

Kadrodaki iki genç oyuncu Ali Akerman ve Omar Farouk Bayaz’dan Kafkaes, “Bu durumların oyuncular üzerinde psikolojik etkisi büyük. Ama biz bu pashagaming ilişkide değiliz. Ayrıca işin içinde olmaya pek uygun değiliz. Neyin yanlış olduğunu bilmemeyi tercih ederim.Bunların olması güzel olurdu.Dürüst olmak gerekirse, umarım Ömer Fenerbahçe’de kalır, umarım Ariak Mann Bursaspor’da kalır.

Ama bunlar futbolda olan şeyler. Bunlar oyuncularla kulüpleri arasındaki sorunlar” dedi.

‘Büyüyüp kulüpte vakit geçireceklerine inanmıyorsunuz’

Genç oyuncuların yurt dışına gitmeyi tercih etmeleri için Kafkaes, “Maalesef bu oyuncular ülkemizde gelişeceklerine ve kulüplerde vakit geçireceklerine inanmıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.