Biyografi

Gamze Pamuk Ateşli Kimdir? Kaç Yaşında? Eşi? Boyu?

Gamze Pamuk Ateşli kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gamze Pamuk Ateşli’den söz edeceğiz.

Gamze Pamuk Ateşli Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında Bursa’da dünyaya gelen Gamze Pamuk Ateşli, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2016 senesinden itibaren serbest avukat olarak görev yapmaktadır. Gamze Pamuk Ateşli aynı zamanda 2017 senesinde sosyoloji üzerine eğitimler almaya başlamıştır. Ayrıca bu zamana kadar birçok kurum ve örgütte yönetici pozisyonunda görev almıştır.

  • Bursa Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkan Yardımcılığı (2016-halen)
  • Çocuk Alanında Çalışan Avukatlar Ağı
  • Denge ve Denetleme Ağı (2015-2017)

Gamze Pamuk Ateşli aynı zamanda çeşitli basın kuruluş ve platformlarında da yazarlık yapmaktadır. Bunun yanında, 2016 senesinde Osmangazi Gençlik Kolu Başkanı olarak seçilmiştir. Öte yandan 36. Olağan Kurultayı’nda PM üyesi olarak seçilmiştir. 2018 senesinde ise CHP Basınla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Genel Başkan Yardımcılığı merkez yönetim kurulunda görev almıştır. Gamze Pamuk Ateşli, aynı zamanda TEGV gönüllüsüdür. Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Gamze Pamuk’un 15 binden fazla takipçisi vardır. Gamze Pamuk’un eşi Semih Ateşlidir. Ayrıca Gamze Pamuk hakkında merak edilen boyu, babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gamze Pamuk Ateşli ile ilgili ayrıca aramalar; Gamze Pamuk Ateşli babası. Pamuk Ateşli babası kim. Semih Ateşli kim. Gamze Pamuk Ateşli hukukçu nereli. Gamze Pamuk Doğu Perinçek. Pamuk Ateşli eşi kim. Gamze Pamuk Ateşli hukukçu kim. Gamze Pamuk Ateşli ve Doğu Perinçek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds