Biyografi

Burak Apak Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Dizileri? Sevgilisi?

Burak Apak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Burak Apak’tan söz edeceğiz.

Burak Apak Kimdir?

  • Oyuncu.

2004 doğumlu Burak Apak, sosyal medya fenomeni ve oyuncudur. Üniversite eğitimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi Lojistik Bölümü’nde devam eden Burak Apak, ilk oyunculuk deneyimini Star TV ekranlarında yayınlanan Duy Beni adlı dizide yaşamıştır. Burak Apak, söz konusu dizide Caner Topçu, Rabia Soytürk, Mert Hakman, Ege Kökenli, Helin Kandemir ve Burak Can gibi isimlerle beraber oynamaktadır. Burak Apak, oyunculuk çalışmalarına Serter Üçer Menajerlik bünyesinde devam etmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarına devam eden Burak Apak, YouTube üzerinden paylaştığı bir Soru-Cevap videosunda sevgilisinin olmadığını belirtmiştir. Burak Apak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • youtube.com, Ayşegül Koç ile Gün Başlıyor (röportaj), erişim tarihi: 14 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.