Biyografi

Burak Ölmez Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Hangi Takımlı?

Burak Ölmez kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımlı, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Burak Ölmez’den söz edeceğiz.

Burak Ölmez Kimdir?

  • Sunucu.

Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Metalürji Bölümü’nde tamamlayan Burak Ölmez, aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezundur. 2009 yılında Best FM’de programcı asistanı olarak kariyerine başlayan Burak Ölmez, sonrasında Kanal T’de Şubat 2010 ile Temmuz 2011 tarihleri arasında spor spikeri olarak görev almıştır. Burak Ölmez, 2011’den beri öncesinde Dijitürk sonra beINSports bünyesinde spor spikerliği yapmaktadır.

Burak Ölmez, Seda Akad Ölmez ile evlidir. Çiftin bu evliliğinden 2019 yılında Alp adında bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burak Ölmez’in bu platform üzerinde 2 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Yakışıklı spiker Burak Ölmez hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, boyu kaç, aslen nereli ve hangi takımlı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Burak Ölmez, erişim tarihi: 4 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.