Güzin Alkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Güzin Alkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Güzin Alkan’dan söz edeceğiz.

Güzin Alkan Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Eylül 1981 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Güzin Alkan, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamlamıştır. Yabancı Damat adlı dizide oynadığı Döne karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Güzin Alkan, 2007 senesinde ise Dudaktan Kalbe adlı dizide Makbule rolünde oynamıştır. Daha sonra ise Güllerin Savaşı adlı dizide Naciye karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Güzin Alkan, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim adlı dizide kadroya dahil edilmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Güzin Alkan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Güzin Alkan ile İlgili Aramalar

Google’da Güzin Alkan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Güzin Alkan Instagram Güzin Alkan oynadığı diziler Güzin Alkan kaç yaşında Güzin alkan yaş Güzin Alkan Boyu Güzin Alkan eşi Güzin alkan kader Güzin Alkan Yabancı Damat, güzin alkan aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting